VISCOLAM PS 166 Noniyonik poliüretan kalınlaştırıcıdır. Su izolasyonu ürünlerinde viskozite artıran, depolama stabilitesini, akma ve sıçrama direncini geliştiren üründür.
VISCOLAM PS 170 AIR Su bazlı sistemlerde kullanılan, solvent içermeyen, VOC/SVOC içermeyen, hidrofobik olarak modifiye edilmiş, suda çözünebilen polieter poliüretan (HEUR) kalınlaştırıcıdır.
COATEX BR 100 P Nonyonik poliüretan kalınlaştırıcıdır. Su izolasyonu ürünlerinde viskozite artıran, depolama  stabilitesini, akma ve sıçrama direncini geliştiren üründür.
COAPUR XS 71 Noniyonik poliüretan kalınlaştırıcıdır. Su izolasyonu ürünlerinde viskozite artıran, depolama stabilitesini, akma ve sıçrama direncini geliştiren üründür.
COAPUR  830 W Noniyonik poliüretan kalınlaştırıcıdır. Su izolasyonu ürünlerinde viskozite artıran, depolama stabilitesini, akma ve sıçrama direncini geliştiren üründür.
AGOCEL AC 6200 Noniyonik poliüretan kalınlaştırıcıdır. Su izolasyonu ürünlerinde viskozite artıran, depolama stabilitesini, akma ve sıçrama direncini geliştiren üründür.
AGOCEL PU 217 Noniyonik poliüretan kalınlaştırıcıdır. Su izolasyonu ürünlerinde viskozite artıran, depolama stabilitesini, akma ve sıçrama direncini geliştiren üründür.