SINAPOL 370 Poliakrilik asidin amonyum tuzudur. Su bazlı sistemlerde dispersiyon ajanı olarak kullanılır.
SINAPOL 340 Poliakrilik asidin sodyum tuzudur. Su bazlı sistemlerde dispersiyon ajanı olarak kullanılır.
AGOCHEM D 1036 A Poliakrilik asidin amonyum tuzudur. Su bazlı sistemlerde dispersiyon ajanı olarak kullanılır. Başlangıç ve depolama sonrası parlaklık etkisi yüksektir.
REOTAN LAM Poliakrilik asidin amonyum tuzudur. Su bazlı sistemlerde dispersiyon ajanı olarak kullanılır. Başlangıç ve depolama sonrası parlaklık etkisi yüksektir.
REOTAN L Poliakrilik asidin sodyum tuzudur. Su bazlı sistemlerde dispersiyon ajanı olarak kullanılır.
REOTAN L3 Poliakrilik asidin sodyum tuzudur. Su bazlı sistemlerde dispersiyon ajanı olarak kullanılır.
DISPERSEM 2000 Poliakrilik asidin amonyum tuzudur. Su bazlı sistemlerde dispersiyon ajanı olarak kullanılır.
ECODIS P 90 Poliakrilik asidin amonyum tuzudur. Su bazlı sistemlerde dispersiyon ajanı olarak kullanılır. Başlangıç ve depolama sonrası parlaklık etkisi yüksektir.
DERWET C 190 Alkid esaslı endüstriyel boya üretiminde ıslatıcı ve çökme önleyici olarak kullanılır. Şeffaf renkte olması itibari ile beyaz boyalar için de uygundur.
DERWET 66 Alkid esaslı endüstriyel boya üretiminde ıslatıcı ve çökme önleyici olarak kullanılır.
DERWET SP Solvent bazlı boya ve kaplamalarda çökme önleyici olarak kullanılır. Depolama stabilitesini geliştirir. Yüzey aktif olması nedeni ile yayılma ajanı olarak da kullanılır.
SEMSOL S Solvent bazlı boya ve kaplamalarda çökme önleyici olarak kullanılır. Düşük viskoziteli ağır pigmentler içeren boyalar dahil tüm solvent bazlı sistemlerde kullanılabilir. Yüzey aktif olması nedeni ile yayılma ajanı olarak da kullanılır.
SOYA LESİTİN Solvent bazlı boya ve kaplamalarda ıslatıcı olarak kullanılır.