KURŞUN OKTOAT Alkid esaslı hava kurumalı endüstriyel boya ve verniklerde dip ve ara yüzey kurutucudur. %24 ve %36 metal yüzdeli tipleri vardır.
KALSİYUM OKTOAT Alkid esaslı hava kurumalı endüstriyel boya ve verniklerde yardımcı kurutucudur. Tek başına kurutucu özelliği yoktur. Ayrıca dolguların dispersiyonuna da yardımcı olur. %4, %5 ve %10 metal yüzdeli
tipleri vardır.
KOBALT OKTOAT Alkid esaslı hava kurumalı endüstriyel boya ve verniklerde yüzey kurutucudur. 6%, 8%, 10% ve 12 % metal yüzdeli tipleri vardır.
ZİRKONYUM OKTOAT Alkid esaslı hava kurumalı endüstriyel boya ve verniklerde dip ve ara yüzey kurutucudur. %6, %12 ve %18 metal yüzdeli tipleri vardır.
ÇİNKO OKTOAT Alkid esaslı hava kurumalı endüstriyel boya ve verniklerde daha sert bir film oluşturmak için kullanılır. İyi bir ıslatıcı ve parlaklık geliştiricidir. %6, %8 ve %10 metal yüzdeli tipleri vardır.
MANGAN OKTOAT Alkid esaslı hava kurumalı endüstriyel boya ve verniklerde yüzey kurutucudur. Filmin yüzey ile altı arasındaki kurumasında en etkili kurutucudur. Koyu rengi nedeni ile beyaz boyalarda tercih edilmeyebilir. %6, %8 ve %10 metal yüzdeli tipleri vardır.
MIX 1 Alkid esaslı hava kurumalı endüstriyel boya ve verniklerde tüm katman kurumalarını sağlayan kurutucu karışımıdır. Kobalt oktoat, kurşun oktoat ve kalsiyum oktoat karışımıdır.
MIX 2 Alkid esaslı hava kurumalı endüstriyel boya ve verniklerde tüm katman kurumalarını sağlayan kurutucu karışımıdır. Kobalt oktoat, zirkonyum oktoat ve kalsiyum oktoat karışımıdır.