SINAPOL SPC 610 İç ve dış cephe boyaları, tekstüre kaplamalar ve mineral sıvalar için ovalama direnci yüksek, sert stiren akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL SPC 500 İç ve dış cephe boyaları, tekstüre kaplamalar ve mineral sıvalar için ovalama direnci yüksek, sert stiren akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL SPC 615 İç ve dış cephe boyaları, tekstüre kaplamalar ve mineral sıvalar için ovalama direnci yüksek, sert stiren akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL SPC 577 İç ve dış cephe boyaları, tekstüre kaplamalar ve mineral sıvalar için ovalama direnci yüksek, küçük partikül boyutlu, sert stiren akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL SPC 605 İç ve dış cephe boyaları, tekstüre kaplamalar ve mineral sıvalar için ovalama direnci yüksek, çok düşük viskoziteli, sert stiren akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL SPC 746 İç ve dış cephe boyaları için ovalama direnci yüksek, hidrofobik özellikte (silan modifiyeli), sert stiren akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL SPC 523 Düşük VOC’li boyalar için önerilen, yüksek Tg’li sert stiren akrilik bağlayıcıdır. Film yapıcı ajan kullanımının % 5 oranında düşürülmesine imkan verir.
SINAPOL SPC 202 Oldukça yüksek Tg değerine (30°c) sahip, ovalama direnci yüksek, stiren akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL SPC 627 İç ve dış cephe boyaları, tekstüre kaplamalar ve mineral sıvalar için yarı esnek stiren akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL SPC 625 İç ve dış cephe boyaları, tekstüre kaplamalar, mineral sıvalar, çatı kaplamaları, koruyucu kaplamalar için esnek stiren akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL SPC 622 İç ve dış cephe boyaları, tekstüre kaplamalar, mineral sıvalar, çatı kaplamaları, koruyucu kaplamalar için esnek stiren akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL SPC 758 İç ve dış cephe boyaları, tekstüre kaplamalar, mineral sıvalar, çatı kaplamalar için hidrofobik özellikte (silan modifiyeli), esnek stiren akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL SPC 555 C İç ve dış cephe boyaları, tekstüre kaplamalar, mineral sıvalar için katı maddesi %40 olan sert stiren akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL SPC 685 C İç ve dış cephe boyaları, tekstüre kaplamalar, mineral sıvalar için katı maddesi %45 olan sert stiren akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL SPC 750 E PVC zemin yapıştırıcıları için oldukça esnek film veren stiren akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL PA 5050 PVC zemin yapıştırıcıları için oldukça esnek film veren saf akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL VPC 207 İç cephe boyaları için vinil akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL VPC 259 İç cephe boyaları için vinil akrilik bağlayıcıdır. Çapraz bağlama özelliği nedeniyle su direnci yüksektir.
SINAPOL APC 450 R İç ve dış cephe boyası için uv direnci yüksek saf akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL APC 495 İç ve dış cephe boyası için uv direnci yüksek, yarı esnek ( Tg 3°c)  saf akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL APC 445 Ahşap boyalarında, panel kapı boyalarında, su bazlı verniklerde kullanılan küçük partikül boyutlu, parlaklığı yüksek, saf akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL APC 423 İçve dış cephe boyası, tenis kort boyası, ayakkabı boyası için UV direnci yüksek, saf akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL APC 888 Etkili çift çapraz bağlayıcı özelliği, yüksek PVC’li uygulamalarda esnek yapısını koruması, mükemmel su iticilik özelliği, yüksek UV direnci olan saf akrilik bağlayıcıdır. Özellikle çatı kaplamalarında önerilir.
SINAPOL APT 125 WS Genel amaçlı ahşap yapıştırıcısı olarak kullanılan polivinil asetat emülsiyonudur.
SINAPOL APC 512 İç ve dış cephe boyaları için UV direnci ve parklaklığı yüksek, düşük viskoziteli, saf akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL APC 621 İç ve dış cephe boyaları için ıslak yapışma özeliği geliştirilmiş, UV ve ovalama direnci yüksek, saf akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL APC 553 Yol çizgi boyaları için saf akrilik bağlayıcıdır.
SINAPOL APC 548 İç ve dış cephe boyası için UV direnci ve su direnci yüksek saf akrilik bağlayıcıdır.
ACRYPAC OP 202 Su bazlı sistemlerde titanyum dioskit etkinliğini geliştiren ve  kullanımından tasarruf sağlayan opak polimerdir.